RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Kajakarskie MŚ: Brąz dla Skowrońskiego i Baraszkiewicza

Publikacja: Niedziela, 22 sierpnia (15:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Kanadyjkarze Paweł Skowroński (UKS Dojlidy Białystok) i Paweł Baraszkiewicz (Posnania) wywalczyli brązowy medal MŚ w C2 na 200 Mistrzostwa świata w kajakarstwie są rozgrywane w Poznaniu.

To czwarty medal polskich reprezentantów. Tytuł wicemistrzowski wywalczyły Marta Walczykiewicz (Warta Poznań) i Ewelina Wojnarowska (Warta Poznań) w K2 na 200 m. Brązowe krążki zdobyli: kobieca osada K4 na 500 m - Karolina Naja (AZS AWF Gorzów Wlkp.), Aneta Konieczna (Posnania), Sandra Pawełczak (UKS Dojlidy Białystok), Magdalena Krukowska (UKS Kopernik Bydgoszcz) oraz Piotr Siemionowski (Zawisza Bydgoszcz) w K1 na 200 m.

Źródło: RMF24-PAP FB

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: