RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jedno okienko, jedna wielka fikcja?

Publikacja: Wtorek, 31 marca (12:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wielkie uproszczenie, czy wielka fikcja? Jedno okienko do rejestracji działalności gospodarczej to tylko marketingowe hasło - mówią rejestrujący działalność. Od dziś obowiązują nowe przepisy.

Niektóre samorządy w tym Lublin poradziły sobie z tym problemem już wcześniej i wszystko wskazuje na to, że ich rozwiązania były bardziej skuteczne. W jednym miejscu w Urzędzia Miasta byli pracownicy ewidencji działalności, GUS, ZUS i doradca z urzędu skarbowego.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: