RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Janusz Palikot za rozwiązaniem PZPN

Publikacja: Piątek, 24 października (12:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jestem za tym, żeby rozwiązać PZPN - taką śmiałą tezę wygłosił dzisiaj na konferencji prasowej poseł Platformy Obywatelskiej, Janusz Palikot. Kontrowersyjny polityk jest zdania, że sprawę afer korupcyjnych w związku należy zakończyć jak najszybciej.

Palikot, jak sam przyznaje, osobiście kibicował walce z korupcją w Polskim Związku Piłki Nożnej. I uważa, że ma ona szanse powodzenia. Przy woli politycznej, przy tym poziomie zabagnienia, jakie ma miejsce w PZPN-ie, nie ma mowy, żeby ktoś tam się uchował - stwierdził:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: PZPN

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: