Boney M, Shakin' Stevens, Lou Bega, Edyta Górniak, Budka Suflera, Urszula, Bajm, Justyna Steczkowska, Czerwone Gitary, Vox, Szymon Wydra & Carpe Diem, Golec uOrkiestra. To gwiazdy, które razem z Wami bawić się będą na krakowskim Rynku Głównym. Początek koncertu już o godz. 20.

Tegoroczna zabawa przebiegać będzie pod hasłem "Sylwestrowa Moc Przebojów". Usłyszymy przeboje ostatnich kilku dekad, od lat 60. do współczesności. Sensacją będzie pojawienie się na scenie Budki Suflera. Polska mega gwiazda po 35 latach istnienia- dopiero teraz zadebiutuje w kraju na sylwestrowym koncercie.

O sylwestrowym debiucie Budki Suflera opowiadają jej muzycy - Tomasz Zeliszewski i Romuald Lipko.

Do Krakowa zjechali ludzie z całej Europy. Sporo jest Anglików, Szwedów, Niemców, Rosjan, Słowaków.

Do Krakowa przyjchali także imprezowicze z Bałkanów.

Organizatzorzy Sylwestra nie wykluczają, że może paść rekord frekwencji. Rok temy było ponad 120 tysiecy osób, w tym może się bawić nawet 200 tysiecy.

Maja Drexler z Biura Festiwalowego opowiada o wielkim zainteresowaniu krakowskim Sylwestrem.

Artyści wystąpią na scenie o wymiarach 20 x 13 metrów i wysokości 12 metrów, która jest ażurową konstrukcją z aluminium. Pod jej dachem zamontowane zostaną najnowocześniejsze urządzenia oświetleniowe i nagłośnieniowe. Scenografia będzie w całości multimedialna.

Posłuchajcie Rafała Orlickiego o nowinkach technicznych.

Zabawa sylwestrowa na Rynku Głównym rozpocznie się punktualnie o godz. 20.00 i potrwa do 1.30 w nocy. Po imprezie zostaną uruchomione specjalne, dodatkowe linie tramwajowe i autobusowe umożliwiające uczestnikom imprezy powrót do domu.

Życzenia noworoczne specjalnie dla słuchaczy RMF FM składa Romuald Lipko z Budki Suflera.