RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Jak leczyć chorych z anoreksją i bulimią. Posłuchaj eksperta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chore z anoreksją i bulimią często zgłaszają się do lekarza dopiero po kilku latach, gdy już się pojawią powikłania. A im wcześniej trafią do specjalisty, tym większa szansa na wyleczenie.

Wstyd i strach przed napiętnowaniem powstrzymują dziewczyny od wizyty u lekarza czy terapeuty - mówi mi Paweł Sala.

Dlaczego chore nie chcą się leczyć, jakie są przyczyny anoreksji, czy chorują także mężczyźni i jak wygląda terapia - na te wszystkie pytania odpowiada w rozmowie ze mną Paweł Sala. Posłuchajcie:

Tagi: leczenie

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: