Wstyd i strach przed napiętnowaniem powstrzymują dziewczyny od wizyty u lekarza czy terapeuty - mówi mi Paweł Sala.
Dlaczego chore nie chcą się leczyć, jakie są przyczyny anoreksji, czy chorują także mężczyźni i jak wygląda terapia - na te wszystkie pytania odpowiada w rozmowie ze mną Paweł Sala. Posłuchajcie: