Irak poprosi ONZ o przedłużenie mandatu sił koalicji
Irak chce, by międzynarodowe siły zostały w kraju jeszcze przez kolejny rok. Szef irackiej dyplomacji zapowiedział, że Bagdad zwróci się do ONZ o przedłużenie mandatu sił koalicji, który wygasa z końcem grudnia.