Rzeczniczka inowrocławskiego magistratu mówi, że wszystko wyjaśni się w ciągu kilku dni. Konsekwencje będą wyciągnięte - zaznacza.
Pozostaje jeszcze problem zwrotu samych pieniedzy i tego, czy radni zechcą je oddać. Stanowisko mieszkańców jest w tej sprawie jasne: Takie są zasady – jeżeli się coś nadpłaciło, to trzeba to zwroćić - mówią mieszkańcy. Pozostaje pytanie, czy tego samego zdania będą radni. Posłuchaj relacji reportera RMF FM Tomasza Fenske: