RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

IE 2023: Polskie koszykarki 3x3 odpadły z turnieju

Publikacja: Sobota, 24 czerwca (14:17) Aktualizacja: Sobota, 24 czerwca (16:00)

Polskie koszykarki 3x3 odpadły z Igrzysk Europejskich Kraków-Małopolska 2023. W ćwierćfinale przegrały z wicemistrzyniami świata Francuzkami 10:19.

Uważam, że nasze techniczne rzeczy zawodziły dzisiaj. Francuzki zrobiły to, czego się spodziewałyśmy i my, zamiast to powstrzymać, niestety pozwoliłyśmy im robić to, co potrafią najlepiej - powiedziała po meczu koszykarka Julia Drop.

Posłuchajcie całej rozmowy z polską zawodniczką:

W fazie grupowej podopieczne trenera Bartłomieja Koziatka poniosły porażki z Ukrainą 16:19 i Litwą 19:20 oraz wygrały z Estonią 16:15.

W turnieju na obiektach Cracovia Arena Polki występowały w składzie: Julia Drop, Marta Marcinkowska, Aldona Morawiec i Anna Pawłowska. To był pierwszy ich oficjalny turniej w takim składzie.

Źródło: RMF FM/PAP
Dalsza część artykułu pod materiałem video: