RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Hiszpania: Przechwycono 27 ton haszyszu

Publikacja: Poniedziałek, 31 października (19:29) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rekordową wielką partię haszyszu - 27 ton – skonfiskowała hiszpańska policja. Narkotyk znaleziono na statku, który z Tangeru w Maroku przypłynął do portu Algeciras na południu Hiszpanii. Na razie nikogo nie aresztowano.

Tak wielką partię haszyszu Hiszpanom udało się skonfiskować po raz pierwszy od dziewięciu lat. W 1996 r. w ręce policji wpadło jednorazowo 36 ton tego narkotyku.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: