RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Handlarze narkotyków w rękach CBŚ

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali w centrum handlowym w Katowicach czterech mężczyzn, którzy mieli przy sobie narkotyki warte ponad 150 tysięcy złotych. Dilerzy, aby zmylić stróżów prawa, na spotkanie z odbiorcami przyjechali ze swoimi rodzinami.

Przy zatrzymanych znaleziono 5 kg amfetaminy i kilogram marihuany. Zatrzymani to hurtownicy i ich odbiorcy. Według ustaleń policji należeli do zorganizowanej grupy przestępczej zajmującej się handlem narkotykami na dużą skalę. Policja nie wyklucza dalszych zatrzymań w tej sprawie.

Na poczet kar policjanci zabezpieczyli cztery luksusowe samochody należące do członków gangu o wartości ok. 600 tys. zł i znaczną ilość gotówki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: