Samochodem, którym aktualnie dysponujemy, nie można będzie walczyć o mistrzostwo świata - przyznał Hamilton. Dodał jednak, że inżynierowie zespołu non-stop pracują nad modernizacją bolidu i jeżeli wszystkie sugestie kierowców zostaną uwzględnione, to być może McLaren będzie lepszy.
Kończymy prace nad nowymi elementami technicznymi bolidu. Pierwszy sprawdzian odbędzie się podczas Grand Prix Australii. Mam nadzieję, że tam zbyt wiele nie stracimy do czołówki - ocenił Hamilton, który w środę w Barcelonie miał czwarty czas.