RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Groźny wypadek na drodze nr 2

Publikacja: Niedziela, 10 września (16:18) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło na drodze krajowej nr 2 przed polsko-niemieckim przejściem granicznym w Świecku. Samochód osobowy zderzył się z tirem. Trasa jest zablokowana. Policja zorganizowała objazdy przez Słubice i Świecko.

Kierowca samochodu osobowego z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwny pas i uderzył w tira jadącego w kierunku granicy. Ofiary to pasażerowie samochodu osobowego.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku. Na miejscu jest policja i prokurator, a także straż pożarna.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: