RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Głodówka w szpitalu w Kłodzku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Troje pacjentów, okupujących od ponad tygodnia oddział dermatologiczny szpitala w Kłodzku, rozpoczęło głodówkę. Domagają się utrzymania i dalszego finansowania oddziału. Są oburzeni postawą dyrektora dolnośląskiego NFZ, który nie chciał się spotkać z chorymi. Pacjenci nie konsultowali z lekarzami decyzji o rozpoczęciu głodówki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: