RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gimnazjaliści znęcali się nad kolegą

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwaj gimnazjaliści spod Tarnowa znęcali się nad kolegą. Bili chłopaka, przywiązywali go do drzewa i podpalali mu włosy.

Wszystko to filmowali telefonem komórkowym. Tuż przed zatrzymaniem przez policję skasowali nagranie. Policja ma aparat i będzie próbować odzyskać plik. O losie gimnazjalistów zdecyduje sąd rodzinny.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: