RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Generał Jaruzelski wyszedł ze szpitala

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wojciech Jaruzelski opuścił szpital wojskowy przy ulicy Szaserów w Warszawie - donosi reporterka RMF FM. Generał trafił tam trzy tygodnie temu z zapaleniem płuc i kłopotami z sercem. Lekarze uznali, że dalszą rekonwalescencję 85-letni generał może już odbywać w swoim domu.

Jeszcze w ubiegłym tygodniu lekarze określali stan generała jako poważny.

Wojciech Jaruzelski już wcześniej był pod opieką lekarzy. Trzy lata temu przewieziono do szpitala wojskowego po nagłym skoku ciśnienia krwi. W 2006 r. trafił do szpitala z zapaleniem płuc i infekcją wirusową.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: