RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gen. Polko: Mamy wojnę w Europie

Sobota, 14 listopada (13:39)

Po wczorajszych działaniach we Francji można powiedzieć, że mamy już wojnę w Europie - tak wydarzenia w stolicy Francji skomentował były antyterrorysta, gen. Roman Polko. Były szef GROM przyznał, że terrorystom z tzw. państwa islamskiego udaje się skutecznie przenieść konflikt z Syrii do Europy.

Źródło: TVN24/x-news

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: