RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gdynia: Łapówka zamiast mandatu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Płatność „z góry” zamiast mandatu – trzej policjanci z drogówki zostali zatrzymani w Gdyni pod zarzutem brania łapówek. Jak ustalił reporter RMF FM, funkcjonariusze mieli brać pieniądze od kierowców, a w zamian nie wypisywali mandatów.

Policjanci mieli brać pieniądze m.in. od pijanych kierowców.

W ręce policji wpadło także dwóch byłych funkcjonariuszy. Za korupcję grozi im do 10 lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: