RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Gang narkotykowy rozbity

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Lubelska policja rozbiła gang handlujący narkotykami. W sumie zatrzymano 18 osób, z czego 10 trafiło już do tymczasowego aresztu.

Na rynek wprowadzili około 25 tysięcy tabletek ekstazy oraz ponad kilogram marihuany i amfetaminy o wartości 800t tysięcy złotych....

Część z zatrzymanych osób odpowie też za nielegalne posiadanie broni i wyłudzanie kredytów. Te wątki wyłączono do osobnych śledztw.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: