RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Francja: Sylwester po eskimosku

Publikacja: Czwartek, 29 grudnia (19:35) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Powitanie nowego roku w arktycznej atmosferze w samym sercu Europy – taką propozycję na sylwestrowy wieczór ma jedno z francuskich biur podróży. Jedną z atrakcji jest własnoręczne zbudowanie igloo…

Pierwszym punktem programu jest 4-godzinna lekka górska wspinaczka z plecakami. Potem 8-osobowa grupa zajmie się budowaniem lodowego domu. Jeśli ktoś ma wątpliwości co do swoich umiejętności budowania ze śniegu – niech się nie obawia. Biuro podróży zapewnia krótki kurs konstruowania igloo, który przeprowadzą doświadczeni przewodnicy na miejscu. Ukoronowaniem wieczoru będzie kolacja i szampan w pięknej alpejskiej scenerii.

Przed zimnem będą chronić ciepłe śpiwory i koce. A by dobrze się rozgrzać, wystarczy butelka dobrego wina – mówi przedstawicielka biura podróży.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: