RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

W domu, czyli sylwester po rosyjsku

Publikacja: Poniedziałek, 26 grudnia (09:06) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Rosjanie nie lubią się bawić nawet w tę najważniejszą noc w roku. Jak wynika z sondażu opublikowanego przez serwis internetowy Newsru aż 74 procent mieszkańców Rosji powita Nowy Rok w domu.

Według wyników sondażu, 15 proc. Rosjan wybiera się w sylwestrową noc w gości. Tylko 3 proc. zamierza bawić się w restauracji, klubie lub dyskotece. Co setny ankietowany pojedzie na daczę; tyle samo wybiera się do domu wypoczynkowego.

Rosjanie są też bardzo tradycyjni w wyborze świątecznych prezentów. Jedna trzecia z nich obdaruje swoich bliskich długopisami, notesami lub portfelami. Popularnym podarunkiem są też słodycze i alkohol

Źródło: brak

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: