RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Francja: Pociąg wjechał w grupę ludzi

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podmiejski pociąg wjechał w grupę ludzi stojących na torach na przedmieściach Paryża, w okolicach Stade de France. Dwie osoby zginęły, jedenaście zostało rannych. Ofiarami są kibice piłkarscy, którzy po meczu wracali do swojego autobusu. Wybrali skrót i szli wiaduktem kolejowym nad autostradą.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: