RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ferrari w styczniu zaprezentuje nowy bolid

Publikacja: Czwartek, 13 stycznia (06:42) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Zespół Ferrari jako pierwszy wśród teamów Formuły 1 oficjalnie przedstawi nowy bolid na sezon 2011. Prezentacja odbędzie się 28 stycznia w Maranello, gdzie mieści się siedziba włoskiej ekipy - powiadomił szef zespołu Stefano Domenicali podczas dorocznego spotkania, które odbyło się w kurorcie narciarskim Madonna di Campiglio.

Domenicali potwierdził, że w sezonie 2011 kierowcami testowymi ekipy będą Włoch Giancarlo Fisichella, Francuz Jules Bianchi i Hiszpan Marc Gene. W wyścigach F1 nadal będą ścigać się Hiszpan Fernando Alonso i Brazylijczyk Felipe Massa.

Źródło: RMF24/PAP

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: