RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Felipe Massa znowu na torze

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Brazylijczyk przejechał gokartem sześć okrążeń w Sao Paulo. Potem z powodu intensywnego deszczu musiał przerwać trening. Kierowca Formuły 1 ponad dwa miesiące temu miał groźny wypadek podczas kwalifikacji do Grand Prix Węgier na torze Hungaroring.

Ostatnio coraz częściej pojawiały się spekulacje, że Massa mógłby jeszcze w tym sezonie wrócić do wyścigów Formuły 1. Przeciwne temu jest kierownictwo teamu Ferrari.

Kilka dni temu Massa zapowiedział, że pod koniec listopada chciałby wystartować w wyścigu gokartów w brazylijskiej miejscowości Florianopolis. Wcześniej 28-letni kierowca informował, planuje wrócić na tor na początku grudnia i wystartować w długodystansowym wyścigu kartingowym 500 Milhas de Kart Granja Viana.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Formuła 1

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: