RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Faux pas na przyjęciu w Białym Domu

Publikacja: Czwartek, 7 grudnia (21:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Faux pas na przyjęciu w Białym Domu. Aż trzy panie pojawiły się na nim w identycznych czerwonych sukienkach Oscara de la Renty. To był jednak początek… Chwilę później okazało się, że taką samą sukienkę ma na sobie również pierwsza dama.

Laura Bush, gdy zobaczyła tę czerwień, natychmiast się przebrała. Pozostałe trzy panie takiej możliwości jednak nie miały.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: