RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

F1: Schumacher wygrał w USA

Publikacja: Niedziela, 2 lipca (21:23) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Michael Schumacher wygrał w niedzielę wyścig o Grand Prix Stanów Zjednoczonych, który odbył się na torze w Indianapolis. Drugie miejsce zajął jego kolega z teamu Ferrari – Felipe Massa. Trzeci był Giancarlo Fisichella z Renault.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: