Hipermarket został już dzisiaj raz ukarany. Straż miejska wystawiła administratorom mandat za zalegający na dachu śnieg. Ponowną kontrolę spowodował prawdopodobnie sygnał od jednego z najemców, który zauważył uginające się belki stropowe. Ze sklepu wyprowadzono kilkadziesiąt osób. Trwa zabezpieczanie obiektu.
Ewakuacja klientów z dwóch łódzkich sklepów
Kilkadziesiąt osób ewakuowano z dwóch sklepów w Łodzi. Klientów wyprowadzono z dyskontu spożywczego i całodobowego hipermarketu. Powodem są uginające się pod naporem śniegu belki stropowe.