RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja kamienicy w Kołobrzegu

Publikacja: Wtorek, 27 lutego (17:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jak informuje reporter RMF na budynku pojawiły się rysy. W pobliżu prowadzone były roboty ziemne - prawdopodobnie koparka uszkodziła fundament. Na ekspertyzę mieszkańcy poczekają u krewnych lub w lokalach zastępczych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: