RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Ewakuacja hipermarketu w Zgorzelcu

Publikacja: Poniedziałek, 27 lutego (19:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 200 osób ewakuowanych z hipermarketu w Zgorzelcu na Dolnym Śląsku. Pracownicy i klienci sklepu wyczuli w pomieszczeniach dziwną woń. Jedenaście osób przewieziono do szpitala.

Na razie nie wiadomo, jaka substancja była przyczyną ewakuacji. Osoby, które trafiły do szpitala uskarżały się na ból głowy i podrażnienia dróg oddechowych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: