RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Epidemia w zakładzie karnym w Czarnem

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad 300 osadzonych w zakładzie karnym w Czarnem w woj. pomorskim zapadło na chorobę żołądkową – dowiaduje się RMF FM. Epidemia rozszerza się z dnia na dzień.

Początkowo chorych było tylko kilka osób. Problemy zdrowotne zgłaszają jednak kolejne – skarżą się na bóle głowy, brzucha, biegunkę, nudności i wymioty.

Jak dowiedział się reporter RMF FM Paweł Żuchowski, niektóre oddziały zostały odizolowane. Wstrzymane zostały także odwiedziny i zajęcia z osadzonymi.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: