RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Elżbieta II zaciska pasa i rezygnuje ze świątecznego przyjęcia

Publikacja: Czwartek, 14 października (11:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z powodu oszczędności brytyjska królowa Elżbieta II odwołała doroczne bożonarodzeniowe przyjęcie dla swego personelu - poinformował "The Sun". W przyjęciu, które zaplanowano na 13 grudnia, miało wziąć udział 1200 osób.

Rzecznik pałacu Buckingham przyznał, że informacja tabloidu "w zasadzie" jest prawdziwa, ale odmówił potwierdzenia dalszych szczegółów.

Dodał jednak, że ze względu na klimat gospodarczy, uznano, że należy okazać powściągliwość.

Źródło: RMF24-PAP FB
Dalsza część artykułu pod materiałem video: