RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Elżbieta II pasowała nowych rycerzy

Publikacja: Niedziela, 23 kwietnia (19:44) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Z okazji swoich 80. urodzin i dnia patrona Anglii – św. Jerzego, brytyjska królowa Elżbieta II pasowała na rycerzy Orderu Podwiązki swych synów Andrzeja i Edwarda.

Tym samym wszystkie dzieci Elżbiety II i księcia Filipa są już członkami tego najbardziej ekskluzywnego zgromadzenia w Wielkiej Brytanii.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: