Po zalogowaniu się i potwierdzeniu danych raz w życiu w urzędzie każdą urzędową sprawę będziemy mogli załatwiać zdalnie. I co ważne bez drogiego e-podpisu - twierdzi Gazeta Wyborcza.
To ważny krok w kierunku takiego modelu e-administracji, w którym nie tylko my z urzędami łączymy się przez internet, ale i urzędy są połączone ze sobą, a urzędnik nie żąda od nas żadnych zaświadczeń. Sam ściąga je sobie w sieci.