RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Elbląg: SMS powiadomi cię o pogodzie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Elblągu posiadacze telefonów komórkowych mają możliwość otrzymywania informacji o stanie pogody. Gmina uruchomiła tam właśnie sms-owy serwis, ostrzegający przed pogodą i zagrożeniem powodziowym.

Wójt gminy Elbląg wysyła informację do każdej osoby, która dobrowolnie zgłosi chęć przyjmowania takich informacji na swój telefon komórkowy. Mieszkańcy bardzo chwalą nowy pomysł: Tak powinno być wszędzie, tam gdzie istnieje jakieś niebezpieczeństwo ze strony wody. Wtedy szybciej możemy się zabezpieczyć.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: