RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziewczynka, którą matka raniła nożem, czuje się lepiej

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Poprawia sie stan zdrowia czteroletniej dziewczynki, którą kilka dni temu w Częstochowie mama zraniła nożem. Dziecko jest już wybudzane ze śpiączki farmakologicznej, udało się też wyleczyć infekcję płuc.

Za kilka dni lekarze będą mogli najprawdopodobniej dokładniej zdiagnozować obrażenia wewnętrzne u dziewczynki. Mama dziewczynki przyznała się, że chciała zabić swoje dziecko. Początkowo planowała też samobójstwo, ale zaraz po zranieniu córki zadzwoniła jednak do szpitala. Kobieta przyznała, że ma problemy z alkoholem.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: Częstochowa

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: