Kasia Staszko, która na co dzień przygotowuje Fakty RMF FM otrzymała nominację od Piotra Szauera.
Swoją piosenkę nasza redakcyjna koleżanka zadedykowała medykom, którzy walczą z koronawirusem.
Nie obyło się też bez nominacji. Te trafiły do Julii Marcell, Oli Wojciechowskiej, Moniki Szczygło, Marka Wiosły, Bartka Dajnowskiego i Darka Maciborka.
Wcześniej, swoją "szesnastkę" nagrał gdański reporter Kuba Kaługa, a także ekipa porannego programu "Wstawaj, szkoda dnia" Jacek Tomkowicz,Tomasz Olbratowski i Mariusz Kałamaga.
Akcja #hot16challenge2 została zapoczątkowana przez rapera Solara. Chodzi o to, że raperzy nagrywają 16-wersowe zwrotki i przy okazji zbierają pieniądze na pomoc medykom walczącym z koronawirusem.
>>>LINK DO ZBIÓRKI<<<
Swoje "szesnastki" nagrywają nie tylko artyści. Do akcji dołączył m.in. prezydent Andrzej Duda, czy Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar.