RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziecko wiozło autem pijanego ojca

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

14-letni chłopiec kierował samochodem, a obok niego siedział pijany ojciec. Świętokrzyscy policjanci zatrzymali samochód koło Włoszczowej, ponieważ... nie widzieli nikogo za kierownicą. Mężczyzna tłumaczył, że wolał, by auto prowadziło dziecko, bo on bał się utraty prawa jazdy.

Teraz w sprawie dziecka wypowie sąd rodzinny, a ojciec zostanie ukarany grzywną za udostępnienie auta nieletniemu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: