RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dzieci łamią prawo... z nudów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Są coraz młodsi i czują się coraz bardziej bezkarni. W wakacje na Dolnym Śląsku prawie pół tysiąca nieletnich złamało prawo. Policjanci są zgodni - dzieci się nudzą.

Nasza reporterka Barbara Zielińska wybrała się na jedno z wrocławskich podwórek. Rozmawiała też z Pawłem Petrykowskim z dolnośląskiej policji. Posłuchaj:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: