RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dziadek i wnuk – „kolekcjonerzy” broni

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prawdziwy arsenał zarekwirowała na Podhalu straż graniczna. Dziadek i jego wnuk od lat zajmowali się zbieraniem militariów, zaczątkiem kolekcji była broń myśliwska. W domu dziadka w Nowym Targu znaleziono trzy pistolety i dużą ilość amunicji. Na posesji jego wnuka znaleziono 11 sztuk broni długiej.

Dziadkowi i wnukowi zostaną postawione zarzuty z kodeksu karnego.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: