RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwóch piłkarzy Fortuny Dusseldorf zakażonych koronawirusem

Publikacja: Sobota, 15 sierpnia (07:34) Aktualizacja: Sobota, 15 sierpnia (07:00)

Dwóch piłkarzy Fortuny Dusseldorf jest zakażonych koronawirusem - poinformował niemiecki klub, tegoroczny spadkowicz z Bundesligi. Nie podano ich nazwisk, ale cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym poddała się domowej kwarantannie.

W kadrze Fortuny jest trzech Polaków - Dawid Kownacki, Adam Bodzek i Jakub Piotrowski.

Testy zostały przeprowadzone w piątek i dwa z nich dały pozytywny wynik. Obaj piłkarze grali w wieczornym sparingu z TSV Meerbusch (5:0) i uczestniczyli w treningach całego zespołu.

Na razie przygotowania do sezonu zostały wstrzymane, a władze klubu czekają na kolejne wytyczne z ministerstwa zdrowia.

Źródło: PAP
Tagi: koronawirus
Dalsza część artykułu pod materiałem video: