RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwaj policjanci już są w domu

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwóch policjantów, poszkodowanych na blokadzie drogi w Łódzkiem, po opatrzeniu lekkich ran i otarć, opuściło szpital. W starciu radiowozu z rozpędzonym autem najbardziej ucierpiał funkcjonariusz, który ma obrażenia nóg, w tym złamanie. Pozostali, trzej policjanci doznali tylko powierzchownych obrażeń.

Sprawcy jeszcze nie zostali przesłuchani, bo najpierw muszą wrócić do zdrowia, a potem na pewno usłyszą zarzuty.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: