RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dwa wypadki w okolicach Gorzowa Wlkp.

Publikacja: Niedziela, 15 kwietnia (09:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W niedzielę nad ranem w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego doszło do dwóch groźnych wypadków. Jedna osoba zginęła, a sześć trafiło do szpitala.

Do pierwszego zdarzenia doszło około godz. 5 na drodze krajowej nr 3 przy wyjeździe z Gorzowa Wielkopolskiego w kierunku Szczecina. W zderzeniu uczestniczyły dwa osobowe volkswageny – golf i bora. Na miejscu zginął 49-letni kierowca golfa, a dwie osoby – pasażerka golfa i osoba z drugiego pojazdu - zostały ranne.

Do kolejnego wypadku doszło około godz. 6 na drodze krajowej nr 22 w kierunku Kostrzyna nad Odrą. Tam dachowało BMW z czterema młodymi ludźmi w środku. Ranni trafili do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: