RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Duży kot postawił w stan gotowości służby na Śląsku Cieszyńskim

Publikacja: Piątek, 26 czerwca (08:39) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Do mieszkańców rozesłano ostrzeżenie. Pojawiło się między innymi na stronie internetowej miasta Wisła. Wieczorem zwierzę zostało złapane - jak się okazało nie była to puma ale ...duży, wyrośnięty kot.

Zwierzę pojawiło się w czwartek przed południem w okolicach Bażanowic. Tam ujrzał go przez lornetkę wicewójt Goleszowa Henryk Odias. Zwierzę przypominało mu pumę lub rysia.

Służby kryzysowe, a także policja i myśliwi, postawieni zostali w stan gotowości. Wieczorem, jak wynika z relacji cieszyńskich policjantów, zwierzę ponownie pojawiło się w okolicach Bażanowic. Tam zostało złapane.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: kot

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: