To dużo - skarżą się warszawiacy, z którymi rozmawiał reporter RMF FN przed wejściem do ogrodu zoologicznego:
Ta podwyżka jest jednak konieczna zapewnia dyrektor ogrodu. Bo przy wejściach pojawią się biletomaty. To bardzo ułatwi wydawanie reszty, bo są zaokrąglone kwoty - przekonuje Andrzej Kruszewicz:
Dyrektor liczy także na zwiększenie wpływów do budżetu. Jak mnie zapewnił, razem z miastem planują wybudować parking, który dziś, jest chyba największą bolączką odwiedzających ZOO.