RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dorn: Byłem, jestem i będę w PiS

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Wicepremier Ludwik Dorn oświadczył dziś, że nie zamierza wystąpić z Prawa i Sprawiedliwości, niezależnie od tego czy zostanie odwołany z funkcji wicepremiera. Dorn jest wiceprezesem PiS-u.

W związku z całkowicie bezpodstawnymi spekulacjami w środkach masowego przekazu, iż zamierzam wystąpić z partii Prawo i Sprawiedliwość informuję, że byłem, jestem i będę członkiem PiS-u niezależnie od tego czy zostanę odwołany z funkcji wiceprezesa Rady Ministrów - napisał Dorn w opublikowanym dziś oświadczeniu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: