Dolny Śląsk: Górnik zginął w kopalni miedzi
33-letni górnik zginął w kopalni miedzi Polkowice-Sieroszowice na Dolnym Śląsku. Do tragedii doszło w czwartek wieczorem. Okoliczności wypadku ma ustalić specjalna komisja.
33-letni górnik zginął w kopalni miedzi Polkowice-Sieroszowice na Dolnym Śląsku. Do tragedii doszło w czwartek wieczorem. Okoliczności wypadku ma ustalić specjalna komisja.