RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dolce Vita w białoruskich kołchozach

Publikacja: Sobota, 6 stycznia (15:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pracownicy części państwowych gospodarstw rolnych otrzymali zamiast pensji... cukier - donosi gazeta "Wieczorny Brześć". Wypłata w cukrze może być związana z nadpodażą tego produktu na Białorusi. To jeden z odprysków ekonomicznej wojny między Mińskiem a Moskwą - pod koniec roku Rosjanie wstrzymali import białoruskiego cukru.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: