Tuż po majówce, we wtorek 4 maja, do szkół wrócą wszyscy uczniowie klas 1-3 podstawówek.
15 maja wprowadzona zostanie nauka hybrydowa dla klas 4-8 podstawówek oraz dla klas 1-4 szkół średnich.
Od 29 maja w szkołach uczyć się będą już wszyscy uczniowie.
Jak zaznacza rząd, placówki muszą zachować ścisły reżim sanitarny: w czasie przerw sale lekcyjne muszą być wietrzone, zaś w weekendy przeprowadzana ma być dezynfekcja całych szkół.
Słuchajcie online już teraz!
Radio RMF24.pl na bieżąco informuje o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce, Europie i na świecie.