RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Długa kolejka TIR-ów w Dorohusku

Publikacja: Poniedziałek, 25 grudnia (19:13) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 35 godzin muszą czekać na odprawę kierowcy TIR-ów wyjeżdżający na Ukrainę przez przejście drogowe w Dorohusku. W kolejce czeka 700 TIR-ów. Celnicy apelują, aby kierowali się na inne przejścia graniczne.

Na niedalekim przejściu w Hrebennem czas oczekiwania TIR-ów na odprawę wynosi około 15 godzin. Radzimy kierowcom, aby omijali Dorohusk i jechali przez Hrebenne - powiedziała rzeczniczka Izby Celnej w Białej Podlaskiej Marzena Siemieniuk.

Służby celne przypominają, że w poniedziałek od 6 do 22 obowiązuje zakaz poruszania się po drogach samochodów ciężarowych.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: