RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dlaczego zamknięto oddział wewnętrzny

Autor: Publikacja: Wtorek, 28 października (20:08) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chorzy, z okolic Główna w Łódzkiem, którzy będą wymagali leczenia szpitalnego na oddziale wewnętrznym, będą kierowani do placówek w: Łowiczu, Zgierzu i Brzezinach. Tylko tak możemy zapewnić opiekę medyczną pacjentom - tłumaczyli na wspólnej konferencji wojewoda łódzki i dyrektor Narodowego Funduszu Zdrowia.

Zamknięty oddział szpitala w Głownie liczył 45 łóżek. W całej placówce mogło być hospitalizowanych około 120 pacjentów.

Tagi: NFZ

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: