RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Dilerzy narkotyków wpadli w Katowicach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Szajka handlarzy narkotyków rozbita przez katowicką policję. Zatrzymano czterech dilerów w wieku od 17 do 19 lat. Sprzedawali narkotyki głównie nastolatkom. Usłyszeli łącznie 25 zarzutów, dotyczących handlu narkotykami. Grozi im kara przynajmniej trzech lat więzienia.

W ciągu ostatnich tygodni dilerzy sprzedali innym osobom - w tym nieletnim - amfetaminę, z której można było przygotować 6 tysięcy działek o wartości 18 tysięcy złotych. Ze wstępnych ustaleń wynika, że działali w katowickich dzielicach Ligota i Piotrowice.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: